| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Type | Met non-woven stoffen / Zonder |
| Celgrootte | 8 mm |
| Kleur | Wit |
| Dichtheid | 80 kg/m³ |
| Druksterkte (DIN 53421) | 1,65 MPa |
| Afschuifsterkte (DIN 53294) | 0,45 MPa |
| Effectief temperatuurbereik | -15°C tot +80°C |
| Thermische geleidbaarheid (0°C) | 0,01 W/mK |
| Geluidsreductiefactor (50-4.000 Hz) | 20 dB |
| Wateropname (max) | 0,1% |
| Wateropname (24 uur) | 0,1% |
| Ontvlambaarheid | Normaal |
| Dikte | 5-450 mm |