| Merknaam: | SNOWFALL |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringscapaciteit: | 200 stuks per maand |
Dak, Zijwand, Voor- en Achterdeur: FRP met PP Honingraatpaneel
Vloer: Stalen traanplaat
Deur: Dubbele achterdeur met roestvrijstalen deurframe en vergrendeling
Laadopties: Verkrijgbaar in CKD of geassembleerd type
Paneelconstructie: Glasvezelversterkte kunststof + PP honingraatcelkern + glasvezelversterkte kunststof
GFRP Dikte: 1mm tot 2.5mm
Oppervlak: Antislip patroon en diamantpatroon
| Afmeting | Sneeuwval Droge Vrachtbox |
|---|---|
| Lengte (mm) | 3160 | 4380 | 6250 |
| Breedte (mm) | 1740 | 2000 | 2450 |
| Hoogte (mm) | 1650 | 1920 | 2300 |
| Component | Specificatie |
|---|---|
| Paneeltype | FRP + Honingraat + FRP |
| Dakpaneel | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Voorpaneel | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Wandpaneel | 1.5mm + 18mm + 1.5mm |
| Vloerpaneel | 3mm Stalen Traanplaat |
| Achterdeur | 1 paar 20mm dikke FRP multiplex draaideuren |