| Merknaam: | SNOWFALL |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringscapaciteit: | 200 stuks per maand |
Hoogwaardige droge lading met geavanceerde productietechnieken en premium materialen voor superieure prestaties en duurzaamheid.
Belangrijkste kenmerken:
Gebruikte grondstoffen:
De panelen worden gevormd onder hoge druk met behulp van een geavanceerde Duitse vacuümtechniek, die een superieure kwaliteit en consistentie garandeert.
Onze producten worden al jaren wereldwijd geëxporteerd en genieten een uitstekende reputatie op internationale markten, waaronder:
Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Oost-Europa, Zuidoost-Azië, Afrika, Oceanië, Midden-Oosten, Oost-Azië en West-Europa.
| Afmeting | 3160 mm | 4380 mm | 6250 mm |
|---|---|---|---|
| Lengte (L) | 3160 mm | 4380 mm | 6250 mm |
| Breedte (W) | 1740 mm | 2000 mm | 2450 mm |
| Hoogte (H) | 1650 mm | 1920 mm | 2300 mm |
| Component | Materiële samenstelling |
|---|---|
| Paneltype | FRP + honingraat + FRP |
| Dakpaneel | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Voorpaneel | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Wandpaneel | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Vloerpaneel | 3 mm stalen gecontroleerde plaat |
| Achterdeur | 1 paar schommelde deuren van 20 mm dik FRP multiplex |
* Op maat gemaakte afmetingen beschikbaar van 2 m tot 9 m (gelieve de nadere eisen te specificeren)