| Merknaam: | SNOWFALL |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringscapaciteit: | 200 stuks per maand |
| Afmeting | Sneeuwval droog vrachtdoos |
|---|---|
| L (mm) | 3160. 4380. 6250 |
| W (mm) | 1740 2.000 2450 |
| H (mm) | 1650 1920 2300 |
| Paneltype | FRP + honingraat + FRP |
| Dakpaneel | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Voorpaneel | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Wandpaneel | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Vloerpaneel | 3 mm stalen gecontroleerde plaat |
| Achterdeur | 1 paar schommelde deuren van 20 mm dik FRP multiplex |