| Merknaam: | SNOWFALL |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringscapaciteit: | 200 stuks per maand |
| Afmeting | Sneeuwval Droge Vrachtbox |
|---|---|
| L (mm) | 3160 | 4380 | 6250 |
| B (mm) | 1740 | 2000 | 2450 |
| H (mm) | 1650 | 1920 | 2300 |
| Paneeltype | FRP + Honingraat + FRP |
| Dakpaneel | 1,5 mm + 18 mm + 1,5 mm |
| Voorpaneel | 1,5 mm + 18 mm + 1,5 mm |
| Wandpaneel | 1,5 mm + 18 mm + 1,5 mm |
| Vloerpaneel | 3 mm Stalen Traanplaat |
| Achterdeur | 1 paar 20 mm dikke FRP multiplex draaideuren |