| Eenheidsmodel | SF-600 |
| Toepasselijke temperatuur | +15°C tot -20°C |
| Koelcapaciteit | Omgevingstemperatuur:35°C |
| 0°C:6000Kcal / 6978W / 23809BTU | |
| -20°C:3700Kcal / 4303W / 14682BTU | |
| Compressor | Model:QP-21 |
| Verplaatsing:200 cc | |
| Condensator | Type:P.F. |
| Typ van ventilator:Axial ventilator | |
| Aantal fans:2 ventilatoren × 1100 m3/h (totaal 2200 m3/h) | |
| Spanning:DC12V / DC24V | |
| Verdamper | Type:met een diameter van niet meer dan 30 mm |
| Typ van ventilator:Axial ventilator | |
| Aantal fans:3 ventilatoren × 800 m3/h (totaal 2400 m3/h) | |
| Spanning:DC12V / DC24V | |
| Energieverbruik | ≤ 48A (DC12V) ≤ 29,6A (DC24V) |
| koelmiddel | R-404a |
| Type ontdooiing | Automatisch ontdooien met hete lucht |
| Structuur | Splits direct aandrijvingseenheid |
| Afmetingen en gewicht | SF-600 verdamper:1250×490×360 mm. 39,5 kg. |
| SF-600 condensator:1410 x 630 x 495 mm. 30 kg. |