Goed functionerende koelinstallatie VAN koeltrucks
| Eenheidsmodel | SF-600 |
| Toepasselijke temperatuur | +15°C ~ -20°C |
| Koelcapaciteit (omgevingstemperatuur 35°C) |
0°C: 6000Kcal / 6978W / 23809BTU |
| -20°C: 3700Kcal / 4303W / 14682BTU | |
| Compressor | Model: QP-21 |
| Verplaatsing: 200 cc | |
| Condensator | Type: P.F. |
| Typ van ventilator: axiale ventilator | |
| Aantal ventilatoren: 2 ventilatoren × 1100 m3/h (totaal 2200 m3/h) | |
| Spanning: DC12V/DC24V | |
| Verdamper | Type: binnenste schroefbuis en aluminium vin |
| Typ van ventilator: axiale ventilator | |
| Aantal ventilatoren: 3 ventilatoren × 800 m3/h (in totaal 2400 m3/h) | |
| Spanning: DC12V/DC24V | |
| Energieverbruik | ≤ 48A (DC12V) ≤ 29,6A (DC24V) |
| koelmiddel | R-404a |
| Type ontdooiing | Automatisch ontdooien met hete lucht |
| Structuur | Splits direct aandrijvingseenheid |
| Afmetingen / nettogewicht | SF-600 Verdamper: 1250×490×360 mm / 39,5 kg |
| SF-600 Condensator: 1410×630×495 mm / 30 kg |
Onze producten zijn al jaren geëxporteerd naar vele landen en genieten van een grote reputatie in internationale markten, waaronder Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Oost-Europa, Zuidoost-Azië, Afrika, Oceanië,Midden-Oosten, Oost-Azië en West-Europa.