De SF-T400 transportkoelunit is ontworpen voor lichte en middelzware vrachtwagenapplicaties en biedt betrouwbare koelprestaties voor gekoeld transport. De unit kan worden aangedreven door de voertuigmotor of worden uitgerust met een optioneel stand-by elektrisch koelsysteem (DC220V/DC380V).
Ideaal voor het transporteren van gekoelde en bevroren voedingsmiddelen, zuivelproducten, groenten, fruit, ijs en temperatuurgevoelige industriële elektronische producten, levert deze unit stabiele en betrouwbare koelprestaties. SNOWFALL biedt zowel klassieke door de motor aangedreven units als nieuwe ingebouwde back-up units om te voldoen aan verschillende container volumevereisten.
| Model | SF-T400 |
| Toepasselijke Temperatuur | +20°C tot -18°C |
| Omgevingstemperatuur | Koelcapaciteit |
|---|---|
| 35°C | |
| 0°C | 3900 |
| -18°C | 2300 |
| Model | QP16 |
| Cilinderinhoud | 163 cc |
| Type | P.F. |
| Ventilatortype | Axiale ventilator |
| Aantal Ventilatoren | 2 Ventilatoren x 1000m³/h |
| Spanning | DC 12V/DC24V |
| Type | Binnenschroefbuis en aluminium vin |
| Ventilatortype | Axiale ventilator |
| Aantal Ventilatoren | 2 Ventilatoren x 800m³/h |
| Spanning | DC 12V/DC24V |
| Stroomverbruik | ≤ 33A (DC12V) ≤ 16.5A (DC24V) |
| Koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Ontdooi Type | Automatisch hete lucht ontdooiing |
| Structuur | Gesplitste directe aandrijving unit |
| T400 Verdamper | 1270 x 580 x 170 mm | 31.63 kg |
| T400 Condensor | 1280 x 640 x 1200 mm | 31.91 kg |