De SF-550 all-in-one motor aangedreven transport koelingseenheid is ontworpen voor lichte vrachtwagen thermische isolatie voertuigen met een grootte van 14-23m3.Deze eenheid levert opmerkelijke koelprestaties en is de voorkeur keuze voor supermarkt, distributie van levensmiddelen en dranken en koeltrucktoepassingen voor varkensvlees.
De SF-550, die bekend staat om zijn stabiele en betrouwbare koelprestaties, combineert efficiëntie met duurzaamheid om te voldoen aan de veeleisende transportkoelvereisten.
| Eenheidsmodel | SF-550 |
| Toepasselijke temperatuur | 25°C ~ -20°C |
| Koelcapaciteit (omgevingstemperatuur 35°C) |
0°C: 5000 Kcal/5815W/19841BTU |
| -18°C: 3100Kcal/3605W/12300BTU | |
| Model van de compressor | UX200 |
| Verplaatsing van de compressor | 200 cc/r |
| Type condensator | P.F. |
| Typ van condensatorventilator | Axial ventilator |
| Aantal condensatorventilatoren | 2 ventilatoren × 1000 m3/h |
| Spanning | Gelijkstroom 12V / gelijkstroom 24V |
| Typ van de verdamper | met een diameter van niet meer dan 30 mm |
| Ventilatortype van de verdamper | Axial ventilator |
| Aantal verdamperventilatoren | 3 ventilatoren × 1000 m3/h |
| Verdampingsspanning | Gelijkstroom 12V / gelijkstroom 24V |
| Energieverbruik | ≤ 36A (DC 12V) / ≤ 20A (DC 24V) |
| koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Type ontdooiing | Automatisch ontdooien met hete lucht |
| Structuur | Integrale eenheid |
| Elektrisch standby systeem (facultatief) | AC 220V / AC 380V/415V |
| Afmetingen | 1665 × 760 × 480 mm |
| Nettogewicht | 106 kg |