| Toepasselijke Temperatuur | +15°C tot -20°C |
| Koelcapaciteit (Omgevingstemperatuur 35°C) |
0°C: 6000Kcal / 6978W / 23809BTU |
| -20°C: 3700Kcal / 4303W / 14682BTU | |
| Compressor | Model: QP-21 |
| Cilinderinhoud: 200 cc/r | |
| Condensor | Type: P.F. |
| Ventilatortype: Axiale ventilator | |
| Aantal Ventilatoren: 2 Ventilatoren × 1100m³/u (totaal 2200m³/u) | |
| Voltage | DC12V/DC24V |
| Verdamper | Type: Binnenschroefbuis en aluminium lamellen |
| Ventilatortype: Axiale ventilator | |
| Aantal Ventilatoren: 3 Ventilatoren × 800m³/u (totaal 2400m³/u) | |
| Stroomverbruik | ≤ 48A (DC12V) / ≤ 29.6A (DC24V) |
| Koelmiddel | R-404a |
| Ontdooi Type | Automatisch hete lucht ontdooiing |
| Structuur | Gesplitste directe aandrijfeenheid |
| Afmetingen / Nettogewicht | SF-600 Verdamper: 1250×490×360 mm / 39.5 kg |
| SF-600 Condensor: 1410×630×495 mm / 30 kg |