De koelinstallatie voor vrachtwagens SF-550 is een hoogwaardig koelsysteem dat is ontworpen voor een betrouwbare temperatuurregeling in transporttoepassingen.
25°C tot -20°C
Bij -18°C: 3100 Kcal / 3605 W / 12300 BTU
tussen 36A (DC12V) en 20A (DC24V)
R-134A of R404A
Automatisch ontdooien met hete lucht
Integrale eenheid
AC 220V/AC 380V/415V
1665 × 760 × 480 mm (65,6" × 30" × 19")
106 kg
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Eenheidsmodel | SF-550 |
| Toepasselijke temperatuur | 25°C ~ -20°C |
| Koelcapaciteit | Omgevingstemperatuur: 35°C 0°C: 5000 Kcal/5815W/19841BTU -18°C: 3100Kcal/3605W/12300BTU |
| Compressor | Model: UX200 Verplaatsing: 200 cc/uur |
| Condensator | Type: P.F. Typ van ventilator: axiale ventilator Aantal ventilatoren: 2 ventilatoren × 1000 m3/h Spanning: DC 12V / DC 24V |
| Verdamper | Type: binnenste schroefbuis en aluminiumvin Typ van ventilator: axiale ventilator Aantal ventilatoren: 3 ventilatoren × 1000m3/h Spanning: DC 12V / DC 24V |
| Energieverbruik | ≤ 36A (DC 12V) ≤ 20A (DC 24V) |
| koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Type ontdooiing | Automatisch ontdooien met hete lucht |
| Structuur | Integrale eenheid |
| Elektrisch stand-by systeem (facultatief) | AC 220V / AC 380V/415V |
| Afmetingen (mm) | 1665 × 760 × 480 |
| Nettogewicht (kg) | 106 kg |
Onze producten worden al jarenlang naar vele landen geëxporteerd en genieten van een grote reputatie op de internationale markten.
Tot onze buitenlandse markten behoren:
Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Oost-Europa, Zuidoost-Azië, Afrika, Oceanië, Midden-Oosten, Oost-Azië, West-Europa