| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 15°C tot -20°C |
| Koelcapaciteit (bij 0°C) | 2800 Kcal / 3256 W / 11109 BTU |
| Koelcapaciteit (bij -18°C) | 1750 Kcal / 2035 W / 6943 BTU |
| Model van de compressor | SD5H14 (Made in Singapore) |
| Type compressor | Typ van de schuifplaat |
| Verplaatsing | 138 cc/r |
| Glijmiddel | POE |
| Type condensator | P.F. |
| Kondensatieventilator | Axial ventilator (2 ventilatoren × 1000 m3/h) |
| Spanning van de condensator | DC12V / DC24V |
| Typ van de verdamper | met een diameter van niet meer dan 30 mm |
| Verdunningsventilator | Axial ventilator (2 ventilatoren × 1000 m3/h) |
| Verdampingsspanning | DC12V / DC24V |
| Energieverbruik | tussen 33A (DC12V) en 16,5A (DC24V) |
| koelmiddel | R-134a of R404a |
| Type gaspedaal | Externe uitbreidingsklep van de equalizer |
| Type ontdooiing | Automatisch ontdooien met hete lucht |
| Structuur | Splits direct aandrijvingseenheid |
| Component | Afmetingen (mm) | Gewicht (kg) |
|---|---|---|
| Verdamper | 1270 × 580 × 170 mm (50" × 23" × 7") | 310,63 kg |
| Condensator | 1000 × 900 × 170 mm (39" × 35" × 7") | 33.87 kg |