| Merknaam: | SNOWFALL |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringscapaciteit: | 200 stuks per maand |
Onze droge vrachtdozen zijn voorzien van geavanceerde productietechnieken en hoogwaardige materialen voor een superieure prestatie en duurzaamheid.
Gebouwd met hoogwaardige materialen voor optimale prestaties:
Panelen worden gevormd onder hoge druk met behulp van geavanceerde Duitse vacuümtechnologie voor een superieure kwaliteit en consistentie.
De montage is voorzien van internationaal gepatenteerde technologie voor stabiliteit en consistentie.
Panelen worden vooraf gefabriceerd in kits, waaronder voorpaneel, dakpaneel, vloer, zijpanelen en deuren, en vervolgens in een complete eenheid geassembleerd.
| Afmeting | 3160 mm | 4380 mm | 6250 mm |
|---|---|---|---|
| Lange (mm) | 3160 | 4380 | 6250 |
| Breedte (mm) | 1740 | 2000 | 2450 |
| Hoogte (mm) | 1650 | 1920 | 2300 |
| Component | Bouw |
|---|---|
| Paneltype | FRP + honingraat + FRP |
| Dakpaneel | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Voorpaneel | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Wandpaneel | 1.5mm + 18mm + 1,5mm |
| Vloerpaneel | 3 mm stalen gecontroleerde plaat |
| Achterdeur | 1 paar schommelde deuren van 20 mm dik FRP multiplex |
Onze producten worden al jaren wereldwijd geëxporteerd en genieten een uitstekende reputatie op markten zoals Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Oost-Europa, Zuidoost-Azië, Afrika, Oceanië, Midden-Oosten,Oost Azië, en West-Europa.