| Merknaam: | SNOWFALL |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Leveringscapaciteit: | 200 stuks per maand |
Hoogwaardige droge vrachtwagenopbouw ontworpen voor optimale ladingbescherming en duurzaamheid. Verkrijgbaar in zowel CKD (Completely Knocked Down) als geassembleerde configuraties om aan verschillende transportbehoeften te voldoen.
Dak, zijwanden, voor- en achterdeur:FRP met PP-honingraatpaneel
Vloer:Stalen geruite plaat
Deursysteem:Dubbele achterdeur met RVS frame en sluitmechanisme
Paneelsamenstelling:Glasversterkte kunststof + PP-honingraatcelkern + glasvezelversterkte kunststof
GFRP-dikte:1 mm tot 2,5 mm
Oppervlakteafwerking:Antislippatroon en ruitpatroon
| Dimensie | 3160 mm | 4380 mm | 6250 mm |
|---|---|---|---|
| Lengte (L) | 3160 mm | 4380 mm | 6250 mm |
| Breedte (B) | 1740 mm | 2000 mm | 2450 mm |
| Hoogte (H) | 1650 mm | 1920 mm | 2300 mm |
| Onderdeel | Specificatie |
|---|---|
| Paneeltype | FRP + Honingraat + FRP |
| Dakpaneel | 1,5 mm + 18 mm + 1,5 mm |
| Voorpaneel | 1,5 mm + 18 mm + 1,5 mm |
| Wandpaneel | 1,5 mm + 18 mm + 1,5 mm |
| Vloerpaneel | 3 mm stalen geruite plaat |
| Achterdeur | 1 paar 20 mm dikke FRP multiplex draaideuren |