De SF-320 koelunit voor vrachtwagens levert betrouwbare temperatuurregeling voor transporttoepassingen, met een hoge efficiëntie en lage geluidsniveaus. Ontworpen om uw goederen vers te houden tijdens transport met geavanceerde compressortechnologie.
| Unit Model | SF-320 |
| Toepasselijke Temperatuur | 15°C ~ -20°C |
| Koelcapaciteit (Omgevingstemperatuur 35°C) | |
| 0°C | 2000Kcal/2326W/7936BTU |
| -18°C | 1280Kcal/1489W/5080BTU |
| Compressor | |
| Model | SD5S14 |
| Verplaatsing | 138 cc/r |
| Condensor | |
| Type | P.F. |
| Ventilatortype | Axiale ventilator |
| Aantal ventilatoren | 2 Ventilatoren * 1000m³/u |
| Voltage | DC 12V / DC 24V |
| Verdamper | |
| Type | Binnenschroefbuis en aluminium vin |
| Ventilatortype | Axiale ventilator |
| Aantal ventilatoren | 2 Ventilatoren * 1000m³/u |
| Voltage | DC 12V / DC 24V |
| Stroomverbruik | ≤33A (DC 12V) / ≤16.5A (DC 24V) |
| Koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Ontdooi type | Automatisch hete lucht ontdooiing |
| Structuur | Gesplitste directe aandrijfeenheid |
| Elektrisch stand-by systeem (optioneel) | AC 220V / AC 380V / 415V |
| Afmetingen & Nettogewicht | |
| SF-320 Verdamper | 1000×580×170 mm | 24,55 kg |
| SF-320 Condensor | 1080×430×350 mm | 30 kg |
| SF-T320 Condensor | 870×700×150 mm | 21,33 kg |
| SF-U320 Condensor | 890×270×380 mm | 25,03 kg |