De SF-550 is een krachtige koelunit voor vrachtwagens, ontworpen voor betrouwbare temperatuurregeling in transporttoepassingen.
| Unitmodel | SF-550 |
| Toepasselijke temperatuur | 25°C ~ -20°C |
| Koelcapaciteit (Omgevingstemperatuur 35°C) |
0°C: 5000Kcal/5815W/19841BTU |
| -18°C: 3100Kcal/3605W/12300BTU | |
| Compressormodel | UX200 |
| Compressorinhoud | 200 cc/r |
| Condensortype | P.F. |
| Condensatorventilator type | Axiale ventilator |
| Aantal condensatorventilatoren | 2 Ventilatoren × 1000m³/u |
| Condensatorspanning | DC 12V / DC 24V |
| Verdampertype | Buis met binnenschroefdraad en aluminium vinnen |
| Verdamperventilator type | Axiale ventilator |
| Aantal verdamperventilatoren | 3 Ventilatoren × 1000m³/u |
| Verdamperspanning | DC 12V / DC 24V |
| Stroomverbruik | ≤36A (DC 12V) / ≤20A (DC 24V) |
| Koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Ontdooi type | Automatisch hete lucht ontdooiing |
| Structuur | Geïntegreerde unit |
| Elektrisch stand-by systeem (optioneel) | AC 220V / AC 380V/ 415V |
| Afmetingen | 1665 × 760 × 480 mm |
| Nettogewicht | 106 kg |