De SF-328 koelunit voor vrachtwagens is ontworpen om optimale temperatuuromstandigheden te handhaven voor het transport van bederfelijke goederen, zodat uw producten vers en goed gekoeld blijven tijdens het transport.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Unit Model | SF-328 |
| Toepasselijke Temperatuur | 15°C ~ -20°C |
| Koelcapaciteit |
Omgevingstemperatuur: 35°C 0°C: 2800Kcal/3256W/11109BTU -18°C: 175Kcal/2035W/6943BTU |
| Compressor |
Model: SD5S14 Type: Zwenkplaat type Cilinderinhoud: 138 cc/r Smering: POE |
| Condensor |
Type: P.F. Ventilatortype: Axiale ventilator Aantal ventilatoren: 2 ventilatoren * 1000m³/u Voltage: DC 12V / DC 24V |
| Verdamper |
Type: Buis met binnenschroefdraad en aluminium lamellen Ventilatortype: Axiale ventilator Aantal ventilatoren: 2 ventilatoren * 1000m³/u Voltage: DC 12V / DC 24V |
| Stroomverbruik | ≤33A (DC 12V) / ≤16.5A (DC 24V) |
| Gasklep Type | Externe equalizer expansieventiel |
| Koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Ontdooi Type | Automatisch hete lucht ontdooiing |
| Structuur | Gesplitste direct aangedreven unit |
| Elektrisch standby-systeem (optioneel) | AC 220V / AC 380V / 415V |
| Afmetingen & Nettogewicht |
SF-328 Verdamper: 1270×580×170 mm | 31,63 kg SF-328 Condensor: 1080×430×350 mm | 30 kg SF-T328 Condensor: 1000×900×170 mm | 33,87 kg SF-U328 Condensor: 890×270×380 mm | 25,03 kg |