De SF-T318 truck koelinstallatie is ontworpen om tijdens het vervoer optimale temperatuuromstandigheden te handhaven voor bederfelijke goederen, waardoor de versheid en kwaliteit worden gewaarborgd.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Eenheidsmodel | SF-318 |
| Toepasselijke temperatuur | 20 °C ~ -5 °C |
| Koelcapaciteit | Omgevingstemperatuur: 35°C 0°C: 1800 Kcal/2093W/7142BTU |
| Compressor | Model: SD5S14 Verplaatsing: 138 cc/h |
| Condensator | Type: P.F. Typ van ventilator: axiale ventilator Aantal ventilatoren: 1 × 800 m3/h |
| Spanning | Gelijkstroom 12V / gelijkstroom 24V |
| Verdamper | Type: binnenste schroefbuis en aluminiumvin Typ van ventilator: axiale ventilator Aantal ventilatoren: 1 × 1000 m3/h |
| Spanning | Gelijkstroom 12V / gelijkstroom 24V |
| Energieverbruik | ≤ 22A (DC 12V) / ≤ 11A (DC 24V) |
| koelmiddel | R-134a |
| Structuur | Splits direct aandrijvingseenheid |
| Elektrisch standby systeem (facultatief) | AC 220V / AC 380V/415V |
| Afmetingen en nettogewicht | SF-318 verdamper: 790 x 590 x 170 mm. SF-318 condensator: 800×480×180 mm. SF-T318 condensator: 870 x 700 x 150 mm. |