De SF-550 is een hoogwaardige, integrale koelunit voor vrachtwagens, ontworpen voor betrouwbare temperatuurregeling in transporttoepassingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Unit Model | SF-550 |
| Toepasselijke Temperatuur | 25°C ~ -20°C |
| Koelcapaciteit |
Omgevingstemperatuur: 35°C 0°C: 5000 Kcal / 5815 W / 19841 BTU -18°C: 3100 Kcal / 3605 W / 12300 BTU |
| Compressor |
Model: UX200 Cilinderinhoud: 200 cc/r |
| Condensor |
Type: P.F. Ventilatortype: Axiale ventilator Aantal ventilatoren: 2 ventilatoren × 1000 m³/u Spanning: DC 12V / DC 24V |
| Verdamper |
Type: Binnenschroefbuis en aluminium lamellen Ventilatortype: Axiale ventilator Aantal ventilatoren: 3 ventilatoren × 1000 m³/u Spanning: DC 12V / DC 24V |
| Stroomverbruik | ≤36A (DC 12V) ≤20A (DC 24V) |
| Koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Ontdooi Type | Automatisch hete lucht ontdooiing |
| Structuur | Geïntegreerde unit |
| Elektrisch Stand-by Systeem | AC 220V / AC 380V / 415V (optioneel) |
| Afmetingen (mm) | 1665 × 760 × 480 |
| Nettogewicht (kg) | 106 kg |
Onze producten worden al jarenlang naar vele landen geëxporteerd en genieten een grote reputatie op internationale markten, waaronder:
Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Oost-Europa, Zuidoost-Azië, Afrika, Oceanië, Midden-Oosten, Oost-Azië en West-Europa.