| Model | SF-T328 / SF-328 |
|---|---|
| Toepasselijke Temperatuur | 15°C tot -25°C |
| Koelcapaciteit |
Bij 0°C: 3200 Kcal / 3722W / 12698 BTU Bij -18°C: 1960 Kcal / 2279W / 7777 BTU |
| Compressor |
Model: QP16 Type: Zwenkplaat type Cilinderinhoud: 168 cc/r Smering: POE |
| Condensor |
Type: P.F. Ventilatortype: Axiale ventilator (2 ventilatoren × 1000m³/u) Spanning: DC 12V / DC 24V |
| Verdamper |
Type: Buis met binnenschroefdraad en aluminium lamellen Ventilatortype: Axiale ventilator (2 ventilatoren × 1000m³/u) Spanning: DC 12V / DC 24V |
| Stroomverbruik | ≤ 30A (DC12V) / ≤ 18A (DC24V) |
| Koelmiddel | R-134a of R-404a |
| Gasklep Type | Externe equalizer expansieklep |
| Ontdooi Type | Automatisch hete lucht ontdooiing |
| Structuur | Gesplitste directe aandrijfeenheid |
| Afmetingen & Gewicht |
SF-328 Verdamper: 640×1290×180mm, 30.2kg SF-328 Condensor: 520×1080×370mm, 28.3kg SF-U328 Verdamper: 640×1290×180mm, 30.2kg SF-U328 Condensor: 310×885×375mm, 15.6kg |
| Elektrisch Standby Systeem (Optioneel) | AC 220V / AC 380V |