| Specificatie | Details |
|---|---|
| Unit Model | SF-318 |
| Toepasselijke temperatuur | 20°C ~ -5°C |
| Koelcapaciteit (bij 35°C) | 1800 Kcal / 2093 W / 7142 BTU |
| Compressormodel | SD5S14 |
| Compressorinhoud | 138 cc/r |
| Condensortype | P.F. |
| Condensorventilator | Axiale ventilator (1 ventilator × 800 m³/u) |
| Spanning | DC 12V / DC 24V |
| Verdampertype | Buis met binnenschroefdraad en aluminium lamellen |
| Verdamperventilator | Axiale ventilator (1 ventilator × 1000 m³/u) |
| Stroomverbruik | ≤22A (DC 12V) / ≤11A (DC 24V) |
| Koelmiddel | R-134a |
| Structuur | Gesplitste directe aandrijfeenheid |
| Elektrisch stand-by systeem (optioneel) | AC 220V / AC 380V/ 415V |
| SF-318 Verdamper Afmetingen & Gewicht | 790×590×170 mm / 18,34 kg |
| SF-318 Condensor Afmetingen & Gewicht | 800×480×180 mm / 17,88 kg |
| SF-T318 Condensor Afmetingen & Gewicht | 870×700×150 mm / 21,33 kg |