De SF-400 transportkoelunit is ontworpen voor lichte en middelzware vrachtwagentoepassingen en biedt betrouwbare koelprestaties voor gekoeld transport. Het systeem kan worden aangedreven door de motor van het voertuig of worden uitgerust met een optioneel stand-by elektrisch koelsysteem (DC220V/DC380V).
Deze unit is ideaal voor het transport van gekoelde en bevroren voedingsmiddelen, zuivelproducten, groenten, fruit, ijs en temperatuurgevoelige industriële elektronische producten. De SF-400 kenmerkt zich door stabiele en betrouwbare koelprestaties, met opties voor klassieke motoraangedreven units of nieuwe ingebouwde back-up units om aan verschillende container volumes te voldoen.
| Model | SF-T400 |
|---|---|
| Toepasselijke Temperatuur | +20°C tot -18°C |
| Koelcapaciteit (Omgevingstemperatuur 35°C) | 0°C: 3900 W |
| -18°C: 2300 W | |
| Compressormodel | QP16 |
| Compressorinhoud | 163 cc |
| Condensortype | P.F. |
| Condensor Ventilator Type | Axiale ventilator |
| Condensor Ventilator Capaciteit | 2 Ventilatoren × 1000 m³/u |
| Condensor Spanning | DC 12V/DC24V |
| Verdamper Type | Binnenste schroefbuis en aluminium lamellen |
| Verdamper Ventilator Type | Axiale ventilator |
| Verdamper Ventilator Capaciteit | 2 Ventilatoren × 800 m³/u |
| Verdamper Spanning | DC 12V/DC24V |
| Stroomverbruik | ≤ 33A (DC12V) ≤ 16.5A (DC24V) |
| Koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Ontdooi Type | Automatisch hetelucht ontdooiing |
| Structuur | Gesplitste directe aandrijfeenheid |
| Afmetingen & Gewicht - Verdamper | 1270 × 580 × 170 mm / 31.63 kg |
| Afmetingen & Gewicht - Condensor | 1280 × 640 × 1200 mm / 31.91 kg |