De SF-533 is een hoogwaardige, integrale truckkoeling die is ontworpen voor een betrouwbare temperatuurregeling in transporttoepassingen.
| Eenheidsmodel | SF-533 |
| Toepasselijke temperatuur | 15°C ~ -20°C |
| Koelcapaciteit | Omgevingstemperatuur: 35°C 0°C: 3300Kcal/3838W/13095BTU -18°C: 2050 Kcal/2384W/8134BTU |
| Compressor | Model: SD7L15 Verplaatsing: 151 cc/r |
| Condensator | Type: P.F. Typ van ventilator: axiale ventilator Aantal ventilatoren: 2 ventilatoren * 1000m3/h Spanning: DC 12V / DC 24V |
| Verdamper | Type: binnenste schroefbuis en aluminiumvin Typ van ventilator: axiale ventilator Aantal ventilatoren: 2 ventilatoren * 1000m3/h Spanning: DC 12V / DC 24V |
| Energieverbruik | ≤ 36A (DC 12V) / ≤ 20A (DC 24V) |
| koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Type ontdooiing | Automatisch ontdooien met hete lucht |
| Structuur | Integrale eenheid |
| Elektrisch stand-by systeem (facultatief) | AC 220V / AC 380V / 415V |
| Afmetingen (mm) | 1665 × 760 × 490 |
| Nettogewicht (kg) | 104 kg |