De met motor aangedreven vervoerskoelingseenheid SF-700 is ontworpen voor voertuigen met thermische isolatie voor lichte vrachtwagens met een volume van 14-23 m3 en biedt uitzonderlijke koelprestaties.
Deze betrouwbare split direct drive unit is de ideale keuze voor het vervoeren van diepgevroren voedsel, zuivelproducten, fruit, ijs, verse landbouwproducten en industriële elektronische producten,een stabiele en betrouwbare koelprestatie bieden.
| Model | SF-700 |
| Toepasselijke temperatuur | 15°C tot -20°C |
| Koelcapaciteit (bij omgevingstemperatuur van 35°C) | 0°C: 5800 Kcal |
| -18°C: 3250 Kcal | |
| Model van de compressor | QP16/QP21 |
| Verplaatsing van de compressor | 215 cc |
| Type condensator | P.F. |
| Typ van condensatorventilator | Axial ventilator |
| Aantal condensatorventilatoren | 3 ventilatoren x 1000 m3/h |
| Spanning | Gelijkstroom 12V / gelijkstroom 24V |
| Typ van de verdamper | met een diameter van niet meer dan 30 mm |
| Ventilatortype van de verdamper | Axial ventilator |
| Aantal verdamperventilatoren | 3 ventilatoren x 1000 m3/h |
| Energieverbruik | ≤ 37,5A (DC12V) ≤ 22,5A (DC24V) |
| koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Type ontdooiing | Automatisch ontdooien met hete lucht |
| Structuur | Splits direct aandrijvingseenheid |
| SF-700 Verdamper afmetingen | L570 x W1240 x H240 mm |
| Nettogewicht van de SF-700 verdamper | 310,4 kg |
| SF-700 Condensator afmetingen | L570 x W1260 x H435 mm |
| Nettogewicht van de condensator SF-700 | 540,3 kg |
| Elektrisch standby systeem (optioneel) | AC 220V / AC 380V |