De SF-200 door de motor aangedreven transportkoelunit is ontworpen voor micro- en lichte vrachtwagentoepassingen en biedt betrouwbare koeling voor voertuigen van 7 tot 14 kubieke meter. Dit systeem is ideaal voor het transport van gekoelde voedingsmiddelen, zuivelproducten, groenten en fruit.
SNOWFALL biedt flexibiliteit met keuzes tussen klassieke motoraangedreven units en nieuwe ingebouwde back-up units, wat zorgt voor een complete dekking voor alle containervolumes.
| Model | SF-200 |
| Toepasselijke Temperatuur | 15°C tot -18°C |
| Koelcapaciteit (Omgevingstemperatuur 35°C) |
0°C: 2.100 Kcal |
| -18°C: 1.210 Kcal | |
| Compressormodel | SD5H11/5H14 |
| Compressorinhoud | 110cc/138cc |
| Condensortype | P.F. |
| Condensorventilator | 1 Axiale ventilator x 1000m³/u |
| Spanning | DC 12V / DC 24V |
| Verdampertype | Binnenste schroefbuis en aluminium lamellen |
| Verdamperventilator | 1 Axiale ventilator x 1000m³/u |
| Stroomverbruik | ≤ 33A (DC12V) ≤ 16,5A (DC24V) |
| Koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Ontdooiingstype | Automatische heteluchtontdooiing |
| Structuur | Gesplitste directe aandrijfeenheid |
| Afmetingen & Gewicht |
SF-200 Verdamper: L610 x B790 x H180 mm | 16,5 kg SF-200 Condensor: L520 x B840 x H315 mm | 18,2 kg SF-T200 Condensor: L610 x B790 x H180 mm | 21,33 kg SF-T200 Condensor: L920 x B660 x H200 mm | 23,33 kg |
| Elektrisch Standby Systeem | Optioneel |
Onze producten worden vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen, bieden concurrerende prijzen en betrouwbare prestaties. Met jarenlange exportervaring hebben SNOWFALL-producten een uitstekende reputatie verworven in markten wereldwijd, waaronder Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Oost-Europa, Zuidoost-Azië, Afrika, Oceanië, het Midden-Oosten, Oost-Azië en West-Europa.