De SF-200 motor-aangedreven transportkoeleenheid is een betrouwbare oplossing voor gekoelde bewaarvoertuigen van 7 tot 14 meter groot. Ontworpen voor micro- en lichte vrachtwagentoepassingen, is het de ideale keuze voor het transport van gekoeld voedsel, zuivelproducten, groenten en fruit.
SNOWFALL biedt flexibiliteit met keuzes tussen klassieke motor-aangedreven units en nieuwe ingebouwde back-up units, die alle containervolumes dekken om aan uw specifieke koelbehoeften te voldoen.
| Model | SF-200 |
| Toepasselijke Temperatuur | 15°C tot -18°C |
| Koelcapaciteit (35°C Omgeving) | 2.100 Kcal bij 0°C / 1.210 Kcal bij -18°C |
| Compressormodel | SD5H11/5H14 |
| Compressorinhoud | 110cc/138cc |
| Condensortype | P.F. met Axiale Ventilator (1 Ventilator × 1000m³/u) |
| Verdampertype | Binnenste Schroefbuis en Aluminium Vin met Axiale Ventilator (1 Ventilator × 1000m³/u) |
| Spanning | DC 12V / DC 24V |
| Stroomverbruik | ≤ 33A (DC12V) / ≤ 16.5A (DC24V) |
| Koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Ontdooiingstype | Automatische Hete Lucht Ontdooiing |
| Structuur | Gesplitste Directe Aandrijvingseenheid |
| Component | Afmetingen (mm) | Nettogewicht (kg) |
|---|---|---|
| SF-200 Verdamper | L610 × B790 × H180 | 16,5 kg |
| SF-200 Condensor | L520 × B840 × H315 | 18,2 kg |
| SF-T200 Condensor | L610 × B790 × H180 | 21,33 kg |
| SF-T200 Condensor | L920 × B660 × H200 | 23,33 kg |
Elektrisch Standby Systeem beschikbaar als optionele uitrusting voor verbeterde operationele flexibiliteit.
U kunt erop vertrouwen dat onze producten hoge kwaliteit, concurrerende prijzen en betrouwbare prestaties bieden. Onze producten worden al jaren wereldwijd geëxporteerd en genieten een uitstekende reputatie in meerdere markten, waaronder Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Oost-Europa, Zuidoost-Azië, Afrika, Oceanië, het Midden-Oosten, Oost-Azië en West-Europa.