De SF-318 koelunit voor vrachtwagens is voorzien van een geavanceerd ontwerp met superieure prestatiekenmerken voor betrouwbare temperatuurregeling in transporttoepassingen.
| Unitmodel | SF-318 |
|---|---|
| Toepasselijke temperatuur | 20°C ~ -5°C |
| Koelcapaciteit | Omgevingstemperatuur: 35°C 0°C: 1800Kcal/2093W/7142BTU |
| Compressor | Model: SD5S14 Verplaatsing: 138 cc/r |
| Condensor | Type: P.F. Ventilatortype: Axiale ventilator Aantal ventilatoren: 1 ventilator × 800m³/h Spanning: DC 12V / DC 24V |
| Verdamper | Type: Binnenschroefbuis en aluminium vin Ventilatortype: Axiale ventilator Aantal ventilatoren: 1 ventilator × 1000m³/h Spanning: DC 12V / DC 24V |
| Stroomverbruik | ≤22A (DC 12V) ≤11A (DC 24V) |
| Koelmiddel | R-134a |
| Structuur | Gesplitste directe aandrijfeenheid |
| Elektrisch stand-by systeem (optioneel) | AC 220V / AC 380V/ 415V |
| Afmetingen & Gewicht |
SF-318 Verdamper: 790×590×170mm / 18.34kg SF-318 Condensor: 800×480×180mm / 17.88kg SF-T318 Condensor: 870×700×150mm / 21.33kg |
Onze producten worden al jaren naar vele landen geëxporteerd en genieten een grote reputatie op internationale markten.