| Specificatie | Details |
|---|---|
| Toepasselijk Temperatuurbereik | 15°C tot -20°C |
| Koelcapaciteit (bij 0°C) | 2800 Kcal / 3256 W / 11109 BTU |
| Koelcapaciteit (bij -18°C) | 1750 Kcal / 2035 W / 6943 BTU |
| Compressormodel | SD5H14 (Gemaakt in Singapore) |
| Compressortype | Zwenkplaat type |
| Verplaatsing | 138 cc/r |
| Smering | POE |
| Condensatortype | P.F |
| Condensatorventilator | Axiale ventilator (2 ventilatoren × 1000 m³/H) |
| Condensatorspanning | DC12V/DC24V |
| Verdampertype | Buis met binnenschroefdraad en aluminium lamellen |
| Verdamperventilator | Axiale ventilator (2 ventilatoren × 1000 m³/H) |
| Verdamperspanning | DC12V/DC24V |
| Stroomverbruik | 33A (DC12V) tot 16.5A (DC24V) |
| Koelmiddel | R-134a of R404a |
| Gaskleptype | Externe equalizer expansieventiel |
| Ontdooitype | Automatisch hete lucht ontdooiing |
| Structuur | Gesplitste directe aandrijfeenheid |
| Component | Afmetingen | Gewicht |
|---|---|---|
| Verdamper | 1270 × 580 × 170 mm (50" × 23" × 7") | 31,63 kg |
| Condensor | 1000 × 900 × 170 mm (39" × 35" × 7") | 33,87 kg |