| Merknaam: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-200 |
| MOQ: | 2 sets |
| Leveringscapaciteit: | 150 stuks/maand |
De SF-200 is een met motor aangedreven transportkoelingseenheid die is ontworpen voor voertuigen van het type micro- en lichte vrachtwagens.Dit betrouwbare koelsysteem is ideaal voor koelbewaringsvoertuigen van 7 tot 14 meter, waardoor het de voorkeur krijgt voor het vervoer van gekoelde voedingsmiddelen, zuivelproducten, groenten en fruit.
SNOWFALL biedt flexibiliteit met opties tussen klassieke motor aandrijving en gloednieuwe back-up ingebouwde eenheden.het waarborgen dat één of meer eenheden aan uw specifieke koelbehoeften voldoen.
| Model | SF-200 |
| Toepasselijke temperatuur | 15°C tot -18°C |
| Koelcapaciteit (omgevingstemperatuur: 35°C) |
0°C:2100 Kcal |
| -18°C:1210 Kcal | |
| Model van de compressor | SD5H11/5H14 |
| Verplaatsing van de compressor | 110cc/138cc |
| Typ van de verdamper | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Ventilatortype van de verdamper | Axial ventilator |
| Aantal ventilatoren / luchtstroom | 1 ventilator × 1000 m3/h |
| Spanning | Gelijkstroom 12V / gelijkstroom 24V |
| Energieverbruik | ≤ 33A (DC12V) / ≤ 16,5A (DC24V) |
| koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Type ontdooiing | Automatisch ontdooien met hete lucht |
| Structuur | Splits direct aandrijvingseenheid |
| Component | Afmetingen (mm) | Nettogewicht (kg) |
|---|---|---|
| SF-200 verdamper | L610 × W790 × H180 | 16.5 kg |
| SF-200 condensator | L520 × W840 × H315 | 18.2 kg |
| SF-T200 condensator | L610 × W790 × H180 | 21.33 kg |
| SF-T200 condensator | L920 × W660 × H200 | 23.33 kg |
Elektrisch stand-by systeem (optioneel deel)
R134a wordt aanbevolen voor optimale prestaties en milieuvriendelijkheid.