| Merknaam: | SNWOFALL |
| Model Number: | SF-300 |
| MOQ: | 2 sets |
| Leveringscapaciteit: | 100 reeksen maand |
De SF-300 is een betrouwbare, motor-aangedreven transport koelunit, ontworpen voor lichte vrachtwagens met koelcontainers van 7m³ tot 23m³. Ideaal voor het transporteren van gekoelde diepvriesproducten, zuivelproducten, groenten, fruit en ijs, levert deze unit stabiele en betrouwbare koelprestaties.
| Model | SF-300 |
| Toepasselijke Temperatuur | 15°C tot -25°C |
| Koelcapaciteit (bij 35°C omgevingstemperatuur) |
0°C: 2.900 Kcal |
| -18°C: 1.800 Kcal | |
| Compressormodel | SD5S14 |
| Compressorinhoud | 138 cc/r |
| Condensortype | P.F. |
| Condensor Ventilator Type | Axiale ventilator |
| Aantal Condensor Ventilatoren | 2 Ventilatoren x 1.000 m³/u |
| Condensor Spanning | DC 12V / DC 24V |
| Verdamper Type | Binnenste schroefbuis en aluminium vin |
| Verdamper Ventilator Type | Axiale ventilator |
| Aantal Verdamper Ventilatoren | 2 Ventilatoren x 1.000 m³/u |
| Verdamper Spanning | DC 12V / DC 24V |
| Stroomverbruik | ≤ 30A (DC12V) ≤ 18A (DC24V) |
| Koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Ontdooi Type | Automatisch hete lucht ontdooiing |
| Structuur | Gesplitste directe aandrijfeenheid |
| Component | Afmetingen (mm) | Nettogewicht (kg) |
|---|---|---|
| SF-300 Verdamper | L610 x B1010 x H180 | 18,5 kg |
| SF-300 Condensor | L520 x B1080 x H370 | 27,1 kg |
| SF-300E Condensor | L610 x B1010 x H180 | 18,5 kg |
| SF-300E Condensor | L560 x B1130 x H375 | 27,1 kg |
Elektrisch Standby Systeem: AC 220V / AC 380V
SNOWFALL biedt een keuze tussen klassieke motor-aangedreven units en gloednieuwe ingebouwde back-up units om aan uw specifieke transportvereisten te voldoen.