| Merknaam: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-620 |
| MOQ: | 2 sets |
| Prijs: | USD 2000/set |
| Leveringscapaciteit: | 100 reeksen maand |
De met motor aangedreven transportkoelinstallatie SF-620 is ontworpen voor lichte en middelgrote vrachtwagens.Het kan worden aangedreven door een motor of zijn uitgerust met een optionele standby elektrische koelsysteem (DC220V/DC380V).
Deze eenheid is de ideale keuze voor het vervoer van gekoelde en bevroren voedingsmiddelen, zuivelproducten, fruit, ijs, verse landbouwproducten en industriële elektronische producten.De koelprestaties zijn uitzonderlijk stabiel en betrouwbaar.
SNOWFALL biedt flexibiliteit met de keuze tussen klassieke aandrijvingseenheden en nieuwe ingebouwde back-up-eenheden.Deze serie biedt uitgebreide oplossingen voor diverse vervoersbehoeften.
De SF-620 is een betrouwbare koelinstallatie die is ontworpen voor het koelen van voertuigen met een compartiment van 14 tot 50 kubieke meter, met een optionele onderkant hangende condensator.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | SF-620 |
| Toepasselijke temperatuur | 15°C tot -25°C |
| Koelcapaciteit (bij 35°C omgevingstemperatuur) |
0°C:4900 Kcal |
| -18°C:2800 Kcal | |
| Model van de compressor | QP16/QP21 |
| Verplaatsing van de compressor | 163cc/215cc |
| Type condensator | P.F. |
| Typ van condensatorventilator | Axial ventilator |
| Quantiteit en capaciteit van de condensatorventilator | 3 ventilatoren × 1000 m3/h |
| Spanning van de condensator | DC 12V/DC 24V |
| Typ van de verdamper | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Ventilatortype van de verdamper | Axial ventilator |
| Quantiteit en capaciteit van de verdamper | 2 ventilatoren × 1000 m3/h |
| Verdampingsspanning | DC 12V/DC 24V |
| Energieverbruik | ≤ 37,5A (DC12V) ≤ 22,5A (DC24V) |
| koelmiddel | R-134a/R-404a |
| Type ontdooiing | Automatisch ontdooien met hete lucht |
| Structuur | Splits direct aandrijvingseenheid |
| SF-620 Verdamper afmetingen/gewicht | L640 × W1290 × H180 mm / 18,5 kg |
| SF-620 Condensator afmetingen/gewicht | L570 × W1260 × H435 mm / 27,1 kg |
| Elektrisch standby systeem (optioneel) | AC 220V / AC 380V |