| Merknaam: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-700 |
| MOQ: | 2 sets |
| Leveringscapaciteit: | 100 sets/maand |
De SF-700 motor-aangedreven transport koelunit is ontworpen voor lichte vrachtwagens en grotere koelwagens, en levert uitzonderlijke koelprestaties voor volumes van 14-23m³. Deze betrouwbare split direct-drive unit is de voorkeurskeuze voor het transporteren van gekoelde en bevroren voedingsmiddelen, zuivelproducten, fruit, ijs, verse landbouwproducten en industriële elektronische componenten.
| Model | SF-700 |
|---|---|
| Toepasselijke Temperatuur | 15°C tot -20°C |
| Koelcapaciteit (bij 35°C Omgevingstemperatuur) |
0°C: 5800 Kcal |
| -18°C: 3250 Kcal | |
| Compressormodel | QP16/QP21 |
| Compressorinhoud | 215cc |
| Condensortype | P.F. |
| Condensor Ventilator Type | Axiale ventilator |
| Condensor Ventilator Configuratie | 3 Ventilatoren × 1000m³/u |
| Condensor Spanning | DC 12V / DC 24V |
| Verdamper Type | Binnenste schroefbuis en aluminium vin |
| Verdamper Ventilator Type | Axiale ventilator |
| Verdamper Ventilator Configuratie | 3 Ventilatoren × 1000m³/u |
| Verdamper Spanning | DC 12V / DC 24V |
| Stroomverbruik | ≤ 37.5A (DC12V) ≤ 22.5A (DC24V) |
| Koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Ontdooi Type | Automatisch hete lucht ontdooiing |
| Structuur | Split direct drive unit |
| Afmetingen & Gewicht | SF-700 Verdamper: L570 × B1240 × H240 mm | 31.4 kg |
| SF-700 Condensor: L570 × B1260 × H435 mm | 54.3 kg | |
| Elektrisch Standby Systeem (Optioneel) | AC 220V / AC 380V |