| Merknaam: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-550 |
| MOQ: | 2 sets |
| Leveringscapaciteit: | 100 reeksen maand |
| Model | SF-550 |
| Toepasselijke Temperatuur | 15°C tot -25°C |
| Koelcapaciteit (Omgevingstemperatuur 35°C) |
0°C: 4900 Kcal |
| -18°C: 2800 Kcal | |
| Compressor | Model: QP16/QP21 |
| Cilinderinhoud: 163cc/215cc | |
| Condensor | Type: P.F. |
| Ventilatortype: Axiale ventilator | |
| Aantal ventilatoren: 3 ventilatoren × 1000m³/u | |
| Voltage | DC 12V / DC 24V |
| Verdamper | Type: Binnenschroefbuis en aluminium lamellen |
| Ventilatortype: Axiale ventilator | |
| Aantal ventilatoren: 3 ventilatoren × 1000m³/u | |
| Stroomverbruik | ≤ 48.5A (DC12V) |
| ≤ 26.5A (DC24V) | |
| Koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Ontdooi type | Automatisch hete lucht ontdooiing |
| Structuur | Gesplitste directe aandrijfeenheid |
| Afmetingen / Nettogewicht | L1665 × B760 × H480 mm / 106 kg |
| Elektrisch Standby Systeem (Optioneel) | AC 220V / AC 380V |