| Merknaam: | SNOWFALL |
| Model Number: | SF-T200 |
| MOQ: | 1 set |
| Leveringscapaciteit: | 50 sets/maand |
| Model | SF-T200 |
| Toepasselijke temperatuur | +20°C tot -18°C |
| Temperatuur | Capaciteit |
|---|---|
| 0°C | 2100 W |
| -18°C | 1210W |
| Model | SD5H11 / 5H14 |
| Verplaatsing | 110 cc / 138 cc |
| Type | P.F. |
| Typ van ventilator | Axial ventilator |
| Aantal fans | 1 ventilator × 1000 m3/h |
| Spanning | Gelijkstroom 12V / gelijkstroom 24V |
| Type | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Typ van ventilator | Axial ventilator |
| Aantal fans | 1 ventilator × 800 m3/h |
| Spanning | 12V / 24V |
| Energieverbruik | ≤ 22A (12V) ≤ 11A (24V) |
| koelmiddel | R-134a / R-404a |
| Type ontdooiing | Automatisch ontdooien met hete lucht |
| Structuur | Splits direct aandrijvingseenheid |
| Component | Afmetingen | Gewicht |
|---|---|---|
| T200 Verdamper | 790 × 590 × 170 | 18.62 kg |
| T200 Condensator | 920 × 660 × 210 | 23 kg |